IDP Yurtdışı Eğitim Roadshow’u Başlıyor!

IDP Yurtdışı Eğitim Roadshow’u Başlıyor!

IDP Education, 23 Şubat 2019 Cumartesi günü 16:00 – 20:00 arası İstanbul InterContinental Hotel’de dünyanın önde gelen eğitim kurumlarını ve temsilcilerini bir araya getiriyor.

Öğrenciler, fuar alanında kurumlarla ve yetkilileriyle tanışabilecek, danışmanlar ile birebir görüşebilme imkanı elde edecektir.

İkinci salonda ise, alanında uzman kişiler tarafından verilecek olan eğitimlere ve seminerlere ücretsiz olarak katılabilir, Bilgisayarlı IELTS salonunda deneyime katılıp ücretsiz IELTS sınavları kazanmanız mümkün.

Fuarda bulunan Fun Area bölümünde arkadaşlarınızla eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Etkinliğe katılan 3 kişiye IELTS Academic kursu hediye edilecektir.

Program Akışı

16:30 – 17:15 IELTS Info Session

17:15 – 18:00 Study in Australia & Study Visa ( Australian Consulate)

18:00 – 19:00 SOP Seminar (Niyet Mektubu nasıl yazılır?)

19:00 – 19:30 Study in Canada & Study Visa ( Canadian Consulate)

19:30 – 20:00 IELTS Info Session

25’ten fazla üniversite yetkilisiyle yüz yüze görüşerek, Avustralya, İngiltere, İrlanda, Kanada ve Yeni Zelanda’da eğitim şansını kaçırmayın. Üstelik katılım tamamen ücretsiz.

Roadshow’da neler yapabilirsiniz?

  • Yurtdışında eğitimle ilgili tüm sorularınıza cevap bulun.
  • Dünyanın en iyi üniversitelerinin lisans, yüksek lisans, doktora ve hazırlık programlarını birinci ağızdan öğrenin.
  • Üniversiteler ve bölümler hakkında deneyimli ve eğitimli IDP danışmanları ve eğitim koçlarından ücretsiz destek alın. Ve sizi bekleyen hediye sürprizleri kaçırmayın!

IELTS sınavına girmeyi ya da yurtdışında okumayı mı düşünüyorsunuz? Ücretsiz IELTS Bilgilendirme Semineri’nde ücretsiz yerinizi ayırtın; hem yurtdışı eğitimle ilgili her şeyi, hem de IELTS’in inceliklerini öğrenin.

Fuara katılmak için ücretsiz davetiyenizi almak için tıklayın.


%30'a varan indirimlerle yurtdışında İngilizce öğren!

Dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak için hemen tıklayın

YAZAR HAKKINDA
Merve Yılmaz

Life is a tragedy full of joy!