IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor!

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor!

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları bu yıl 15 – 22 Mart 2020 tarihleri arasında 4 ayrı merkezde düzenlenecek. Fuarlara yaklaşık 25 farklı ülkeden 200 civarında üniversite ve kolej katılacak. Birçok okulun burs olanaklarını sunduğu fuarlara 20,000‘in üzerinde ziyaretçi bekleniyor.

25 ülkeden 200’e yakın üniversite ve kolejin katıldığı IEFT Fuarları, İstanbul (Avrupa Yakası), İstanbul (Anadolu Yakası), Ankara ve İzmir ile kapılarını açacak.

Eğitimi ile ünlü okullardan fuara özel burslar ve Ücretsiz Dil Kursu

ABD ve İngiltere’den 50’nin üzerinde olmak üzere, Almanya, Kanada, Avustralya, Rusya, Fransa, İspanya, İsviçre, Macaristan, Polonya, Çin, Litvanya, Avusturya, Estonya ve Belarus gibi dünyanın değişik ülkelerinden 200’ün üzerinde eğitim kurumu IEFT Fuarları’na katılarak, sundukları imkanları Türk öğrenci ve ailelerine tanıtacaklar. Ayrıca, kariyerine önem verenler için kaçırılmayacak 100’den fazla seminer de gerçekleşecek.

IEFT Fuarları’na gelen ziyaretçiler, üniversite hazırlık, ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora, üniversite transfer, dil okulları, yaz okulları, sertifika-diploma programları, staj, lise eğitimi ve burslu yurtdışı eğitim konularında kurum temsilcilerinden bilgi alabilecek, ülkelerin eğitim ortamları konusunda merak ettikleri soruları yöneltebilecekler.

Fuarların en önemli bölümlerinden birisi de, yurtdışı eğitimde şart olan dil yeterlilik sınavları konusunda yapılacak olan seviye belirleme deneme sınavları. Ücretsiz olarak TOEFL IBT ve IELTS seviye tespit sınavları ve Genel İngilizce dil yeterlilik sınavları özel bir bölümde yapılacak ve böylece öğrenciler İngilizce dil seviyelerini ölçebilecekler.

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı Takvimi


15 Mart 2020 – 13:00 – 19:00 – Ankara – Sheraton Otel

17 Mart 2020 – 13:00 – 19:00 – İzmir – Hilton Otel

19 Mart 2020 – 13:00 – 19:00 – İstanbul (Anadolu) –  Otel Wyndham Grand Kalamış

21-22 Mart 2020 – 12:00 – 18:00  – İstanbul (Avrupa) – İstanbul Kongre Merkezi – Harbiye


Halka açık ve ücretsiz olarak düzenlenen IEFT Fuarları hakkında bilgi veya online davetiye almak için: ieft.com.tr/basvuru


%30'a varan indirimlerle yurtdışında İngilizce öğren!

Dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak için hemen tıklayın

YAZAR HAKKINDA
IEFT Fuarları

Kurulduğu ilk günden bu yana IEFT Fuarları; Türkiye’de yapılmakta olan en iyi yurtdışı eğitim organizasyonu olma özelliğini kazanmıştır. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen İlkbahar ve Sonbahar etkinlikleri öngörülen en yüksek katılımla hayata geçmektedir.