Kanada Eğitim Günleri Başlıyor!

Kanada Eğitim Günleri Başlıyor!

Kanadalı okulların katılımıyla Canada Edu Days, 19-20 Ekim tarihlerinde Harbiye Hilton Otel’de düzenleniyor.

Eğitim süresince sunduğu avantajlar ve ekonomik eğitim fırsatları ile Kanada, en sık tercih edilen ülkelerden birisi haline gelmiştir.

Kanada Kültür Merkezi tarafından organize edilen; Kanada Eğitim Günleri, Kanada’nın en popüler okullarının katılımıyla 19-20 Ekim tarihlerinde İstanbul, Hilton Bosphorus Hotel’de (Harbiye, Hilton Otel) düzenlenecektir.

Kanada Kültür Merkezi tarafından düzenlenen etkinliğe katılım ücretsizdir. Kanada Eğitim Günleri’nde liseler, dil okulları, kolejler ve üniversiteler yer alacaktır. Kanadalı okulların yetkilileriyle tanışma fırsatı sunulmaktadır.

Türkiye’deki eğitim maliyetlerine yakın ücretlerle Kanada’da eğitim alabilir, tüm dünyada geçerli ve prestijli bir diplomanın sahibi olabilirsiniz.

Kanadalı okulların katılımıyla düzenlenecek olan Canada Edu Days’e katılım ücretsizdir.

Ücretsiz kayıt olmak için tıklayın.

Kanada Eğitim Günleri

Tarih: 19-20 Ekim 2019
Adres: Hilton Bosphorus (Harbiye, Hilton Otel)
Saat: 12:00 – 18:00


%30'a varan indirimlerle Kanada'da İngilizce öğren!

Dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak için hemen tıklayın


YAZAR HAKKINDA
Serap Aksoy

Mersin'de doğup, üniversite hayatına İstanbul'da devam eden; gezme aşkıyla dolu, kedi ve kahve müptelası biri. Yabancı diller ve kitap okumak en büyük hobilerim.

''Every accomplishment start with the decision to try!''