Sosyal Medyada En Başarılı 5 Yurtdışı Dil Okulu

Sosyal Medyada En Başarılı 5 Yurtdışı Dil Okulu

Sağlam bir dil eğitimi için yurtdışı dil okullarından kendimize uygun olanı seçerek, yeniden o dili keşfetmeliyiz. Çünkü dil kavramı içerisinde dil bilgisi ve kelime bilgisinden çok daha önemli dinamikler var. Kültür, çevre ve anılar…

Bu açıdan değerlendirildiğinde dil okuluna gideceğiniz ülke ve şehre karar vermek zorlaşıyor. Bunun yanında birçok alternatifi olan dil okullarının arasında boğulmak pek mümkün. Özellikle bu konuda yardımcı olması için sosyal medyada kendini en iyi ifade eden ve en başarılı olan 5 yurtdışı dil okulunu sizler için bir araya getirdik…

Kaplan International

“İngilizce öğrenin, yeni kültürleri keşfedin, arkadaşlar edinin ve dünyayı gezin.” mottosuyla çalışan Kaplan International, dijital medya konusunda en az mottosu kadar eğlenceli. Dijital medyada keşfedin:

EF International Language Centers

“Hayalleri uluslararası fırsatlara dönüştürüyoruz.” diyerek dil eğitimini yeniden tanımlayan EF International Language Centers öğrencilerin hayalleri uluslararası fırsatlara dönüştüren kurslar ve programlar sunuyor. Dijital medyada keşfedin:

EC English Language Centres

Tüm dünyadan insanları bir araya getirerek, onlara kendi eşsiz hayallerini gerçekleştirmeleri ve başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları dili öğretmeyi amaçlayan EC English, 1991 yılından beri hizmet vermektedir. Dijital medyada keşfedin:

ELS Educational Services

Her okulun bir hikayesi var ama onların daha farklı bir amacı var diyebiliriz. ELS ise “Geleceğini tayin et” diyerek ELS fırsatlarını keşfetmeye davet ediyor sizleri. Dijital medyada keşfedin:

ILAC

Dil eğitiminde Kanada denildiğinde akla gelen ilk dil okullarından biri olan ILAC, birçok ödüle ve sürdürebilir başarıya imza atarak hayatınızı değiştirmeye davet ediyor sizi. Dijital medyada keşfedin:


%30'a varan indirimlerle Amerika'da İngilizce öğren!

Dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak için hemen tıklayın


En iyi dil okulları ile ilgili bu içerikleri de mutlaka okuyun!

YAZAR HAKKINDA
Büşra Beşiroğlu

2016 yılında "Ulusal içerik yarışması" kapsamında Edumag.net üzerinde kategori birincisi olduktan sonra içerik oluşturmanın büyüsüne kapıldım.