Work and Travel, Erasmus ve Dil Okulu Nedir? Hangisi Daha İyi?

Work and Travel, Erasmus ve Dil Okuluna ara vermeden her yıl gittim ve sizinle bu tecrübelerimi bu video ile paylaşıyorum. Hem size pratik olması hem de bu programlara katılırken biraz İngilizce bilmeniz gerektiğinden dolayı bu videoyu İngilizce yükledim. Dilerseniz video ayarlarından altyazı seçeneği olarak Türkçe’yi bulabilirsiniz.

Videoda Work and Travel mı, Erasmus mu, yoksa Dil Okulu mu seçilmeli? Hangisi daha iyi? gibi sorulara cevap bulabileceğiniz gibi, kısa kısa Work and Travel maceralarımı, Erasmus’un nasıl geçeceğini, ne kadar ücret ödenebileceğini ve şu an benim de Kanada’da bunca zaman sonra dil okulunda devam ettiğimi göreceksiniz.

Umarım siz de Work and Travel, Erasmus ya da Dil Okulu fırsatlarını değerlendirecek fırsatlar bulabilirsiniz. Önümüzdeki haftalarda, haftada en az bir video yayınlayacağım ve Work and Travel, Erasmus ve Dil Okullarını teker teker inceleyip yorumlayacağım. Eğer abone olursanız diğer videolarımdan da ilk siz haberdar olursunuz. Sorularınızı yorum olarak bırakabilirsiniz. Yakında tekrar görüşmek üzere!

Work and Travel, Dil Okulu ve Erasmus içeriklerine göz atın

YAZAR HAKKINDA
Uğur Erdoğan

Her zaman kendini geliştirmeye açık, yaratıcı, yeni şeyler öğrenmeye istekli biri.. IG; ugurnerdogan