Malta’da Dil Eğitimi Almanız için 7 Neden

Malta’da Dil Eğitimi Almanız için 7 Neden

Malta’yı ziyaret etmek hep hayaliniz miydi? İngilizce öğrenmek için sıcak iklime sahip bir ülke mi araştırıyorsunuz? O zaman her şeyi bir kenara bırakıp Malta’da dil eğitimi almanın avantajları hakkında bilmeniz gerekenlere doğru bir yola çıkalım.

Vize almak çok kolay!

Eğer 3 aydan daha az süre kalacaksanız ve Malta dil okulları arasından konsolosluk tarafından akredite olan bir dil okulu ayarladıysanız, çok rahat bir şekilde Schengen Vizesi alarak eğitim alabilirsiniz. Hele ki yeşil pasaportunuz varsa zaten vizeye de gerek yok.

Türkiye’ye çok yakın!

İstanbul’dan uçakla yalnızca 2.5 saat uzaklıkta ve THY ile haftanın her günü uçuş var. Üstelik biletinizi önceden alırsanız çok uygun fiyatlarla harika bir Malta dil eğitimi deneyimi edinebilirsiniz.

Yaz ya da kış, iklimi her zaman bir harika!

Akdeniz iklimi ile bir yandan tatil yapıp bir yandan da İngilizce öğrenmek harika olmaz mı?

Kışın bile ılıman bir iklimi olduğu için Malta dil okulu deneyiminiz asla sadece dört duvar arasında geçmez.

Kültürü bize çok yakın olduğu için yabancılık çekmezsiniz!

Arap, İtalyan ve Avrupa kültürlerinden oluşan bir harman aslında. Ama Akdeniz kanı daha ağır basıyor. O yüzden cana yakın, güler yüzlü ve yardımsever bir halkı var.

İngilizce, yerliler tarafından gündelik hayatta da kullanılan bir dil!

Uzun yıllar altında kaldıkları İngiliz sömürgeciliğinin en güzel sonucu da İngilizceyi gündelik hayatlarına dahil etmiş olmaları. Maltanın yerlileri okullarında Maltaca ve İngilizceyi ana dil olarak öğrenmektedir.

Dünyanın her yerinden gelen insanıyla yalnız kalmazsınız.

İçinde barındırdığı doğal güzellikleriyle turistlerin gözdesi olan Malta, dil okullarının çokluğu sayesinde her yıl binlerce öğrenci de çekmektedir. Bunun yanı sıra, Avrupalı iş adamları arasında çok popüler bir yerleşim yeri. Tüm yıl boyunca adada sosyal ortamlarda mutlaka sohbet edecek ilginç insanlar bulabileceksiniz.

Yaz döneminde su sporları sevenler için harika bir tercihtir.

Avrupa’nın en iyi dalış bölgesi ödülünü alan Malta, yüksek dalış yerleri, ılık suları, çeşitli gemi ve savaş uçağı batıkları, nefes kesen doğal güzellikleriyle ve de en önemlisi Türkiye’ye nazaran daha cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor.


%30'a varan indirimlerle Malta'da İngilizce öğren!

Dünyanın en iyi dil okullarında indirimli fiyatlarla İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın! Bilgi almak için hemen tıklayın


YAZAR HAKKINDA
baysnka