İsim
Halil İbrahim Çetin
Hakkında
Traveler, Adventurer, Panelist
Erasmus Polonya - Kielce 2018

YAZARIN İÇERİKLERİ

ABD’den Vize Başvuruları için Yeni Karar

ABD hükümeti, vizeye başvuracak kişilerin 5 yıllık elektronik posta adreslerini ve telefon numaralarını alarak değerlendirme yapacak.

Erasmus Yapanların İş Bulma Şansı Daha Yüksek

AB Komisyonu tarafından yaptırılan iki ayrı araştırma, Erasmus programına katılanların iş bulma sürecinde daha şanslı olduklarını ortaya koyuyor.

En Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Sık sık seyahat etmeyi sevenleri en çok düşündüren ve sınırlandıran konu uçak bileti fiyatlarının çok masraflı olmasıdır.

İngiltere’de Yaşam ve Dil Eğitimi Hakkında Kısa Bilgiler

Dil eğitimi almak için yurtdışına çıkmayı düşünüyorsanız sadece okul ve okul hizmetlerini göz önünde bulundurmanız yeterli değildir.

Polonya’da Eğitim Almak için 5 Neden

Günümüzde Polonya’nın yüksek eğitim sistemi hızlı bir şekilde gelişmektedir.

Hangi Ülke, Ne Kadar Vize Ücreti Alıyor?

Hangi ülkeye seyahat edeceğimize karar verdikten sonra karşımıza çıkan en önemli sorun vize almak ve vize ücretleri oluyor.

Üniversite Öğrencilerinin Erasmus Halleri

İrlanda'nın sıcak atmosferinde kısa bir Erasmus deneyimi yaşayan öğrencilerin Dublin'de yaşadıkları ilginç Erasmus halleri ile sizi başbaşa bırakalım.

Amerikan Gençlik Dizisi Tadında Work and Travel Anıları

2017 Work and Travel macerasını GoPro ile kayda alan öğrencinin akıllara durgunluk veren yaz tatiline tanık olmaya hazır mısınız?

Bir Erasmus Deneyimi ve Gezilen 10 Ülke

Bratislava'da Erasmus yapan öğrencinin hikayesi bu. Tam 1 yıl süren bu Erasmus deneyiminde 10 ülke ve onlarca şehir gezmeyi başarmış. Dostları ve gezileri ile dolu dolu geçen Erasmus macerası sizlerle.

Amerika’da Tam Gaz Yol Gezisi | Work and Travel

Work and Travel'a giden Litvanyalı öğrencilerin tam gaz gezdikleri deli dolu bir video. Amerika'nın batı yakasındaki yolculuk rotaları şu şekilde.

Macera Dolu Amerikan Rüyası : Work and Travel

Amerika'da Work and Travel programındaki zorlu iş hayatından sonra rüya gibi bir travel geçiren öğrencilerin, şehir şehir yaşadıkları en güzel maceralar sizlerle.

Yurtdışı için Eğitim Rehberi

Hem genel hem de ek yerleştirmede şansını deneyip, istediği üniversiteyi kazanamayanlar için bir yol daha var: Yurtdışında üniversite eğitimi

Harika Bir Amerika Turu: Doğudan Batıya Araç Yolculuğu

Amerika'nın Doğu Yakası'ndan başlayıp Batı Yakası'na kadar arabayla geziye çıkan arkadaşların harika manzaralarla dolu yolculuğu.

Cape Town’ın Dünyanın En Güzel Şehri Olduğunu Gösteren 10 Neden

Afrika'nın incisi ve Afrika kıtasının en güney ucu Cape Town, “Dünyanın En Güzel Şehirleri” ve “En İyi Plaj Kentler” listelerinde yer alıyor.

Erasmus ile İtalya’ya Giden Öğrencinin Müthiş Deneyimi

Erasmus ile İtalya'nın sevimli şehri Urbino'ya giden öğrenci, şehirde yaşadığı hareketli ve eğlenceli Erasmus anılarını bu videoda toplamış.

Road Trip ve Travel Keyfinin Dibine Vuran Work and Travel Öğrencileri

Amerika'daki Work and Travel öğrencilerininheyecan dolu road trip macerası, eğlenceli gezileriyle birlikte devam ediyor.

Avrupa’da Eğitim Almanız için 8 Önemli Neden

Yüksek öğrenimde dünyaya kalitesini ispat etmiş Avrupa'nın, eğitim öğretimde size sunduğu müthiş imkanlar.

Work and Travel Fiyatları

Work and Travel fiyatları ve masrafları ile ilgili değişkenlik gösteren durumları, programa en hesaplı nasıl katılabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Illinois Eyaletine Gittiğinizde Görmeniz Gereken En İyi 10 Yer

Amerika'nın en iyi şehirlerinden biri olan Chicago'ya ev sahipliği yapan Illinois Eyaletinde, gezip görmeniz gereken en iyi yerler.

Dünya Üzerindeki En Eski 10 Üniversite

Yeryüzündeki en eski üniversiteler ne uzak ne de ulaşması zor. Birçoğunun Avrupa'da bulunduğu bu üniversitelerin listesi.

7 Maddeyle Erasmus Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Hayat boyu deneyimlere sahip olacağınız Erasmus projesinin size sağladığı önemli kazanımlar.

Erasmus’un Tadını Çıkarmanız için 12 Önemli Tavsiye

Öğrenci değişim programıyla yurtdışına gittiğinizde gerçek bir Erasmus öğrencisi olmanızı sağlayacak 12 önemli tavsiye.

Erasmus Yapabileceğiniz Şehirleri İşleyen 10 Etkileyici Film

Avrupa'nın Erasmus yapılabilecek şehirlerinde çekilmiş en etkileyici 10 film.

Başarılı Bir İçerik Hazırlamanın 6 Kolay Yolu

Başarılı bir içerik hazırlamak için neler yapabilirsiniz? Paylaştığınız içeriğe nasıl daha çok tık alırsınız? Nasıl daha çok okunmasını sağlayabilirsiniz?

Neden Kroger Marketinde Çalışmalısınız? Çünkü..

Kroger marketi, çalışma şartları, saatleri ve rahatlık açısından Work and Travel öğrencileri için ideal bir markettir.

Ohio’da Gezilip Görülmesi Gereken Yerler

Ohio'nun kültürel, tarihi birçok turistik yerini göreceğiniz videoda, oraya gitmeden önce nereleri gezebileceğinizin planını yapabilirsiniz.

Teksas’ın Corpus Christi Şehrini Bir de Drone İle Keşfedin

Amerika'nın Teksas eyaletinde bulunan bu muhteşem şehri sahilinden sokaklarına, eğlence parklarından köprülerine kadar her şeyi bir de drone ile yukarıdan görmelisiniz.

Work and Travel Öğrencisinin GoPro ile Çektiği Macera Dolu Videosu

Amerika'da lifeguard (cankurtaran) olarak çalışan Work and Travel öğrencisinin nefes kesici videosu. Edindiği arkadaşlıklar ve yaşadığı unutulmaz anlar.

San Francisco’da Çekilmiş 7 Efsane Film

Çıktığı döneme damgasını vuran veya izlenme rekorları kıran, San Francisco'da çekilmiş en iyi filmleri imdb puanlarıyla birlikte sizler için derledik.

Boston’da Çekilmiş 7 Efsane Film

Çıktığı döneme damgasını vuran veya izlenme rekorları kıran, Boston'da çekilmiş en iyi filmleri imdb puanlarıyla birlikte sizler için derledik.

Cambridge’de Çekilmiş 7 Efsane Film

Çıktığı döneme damgasını vuran veya izlenme rekorları kıran, Cambridge'de çekilmiş en iyi filmleri imdb puanlarıyla birlikte sizler için derledik.

Sidney’de Çekilmiş 7 Efsane Film

Çıktığı döneme damgasını vuran veya izlenme rekorları kıran, Sidney'de çekilmiş en iyi filmleri imdb puanlarıyla birlikte sizler için derledik.

Washington D.C’de Çekilmiş 7 Efsane Film

Çıktığı döneme damgasını vuran veya izlenme rekorları kıran, Washington DC'de çekilmiş en iyi filmleri imdb puanlarıyla birlikte sizler için derledik.

Doğaseverlerin Vazgeçilmezi Lake Tahoe’yi Drone ile Kuş Bakışı İzleyin.

Amerika'da hemen hemen her Work and Travel öğrencisinin gitmek istediği, hayallerin ötesinde güzelliğe sahip bir göldür, Lake Tahoe.

Eğlence, Gezi ve Gösterinin Şehri Wisconsin Dells

Work and Travel yapılabilecek en iyi lokasyonlardan biri olan Wisconsin Dells, Amerika'nın eğlence ve su parklarıyla ünlü şehirlerindendir.

Amerika’da WAT Yapan Öğrencinin Dolu Dolu Geçirdiği Bir Yaz Macerası

Work And Travel ile Amerika'da gezmedik eyalet, yapılmadık aktivite bırakmayan öğrencinin GoPro'yla çektiği harika bir video.

Work and Travel’da Housekeeping Neler Yapar?

Work and Travel'da housekeeping işi yapan öğrencilerin pansiyonda yaptıkları işleri gösteren açıklayıcı ve hatıra niteliğinde kısa bir video sizlerle.

Sizi Branson Missouri’de Sıkılmaktan Kurtaracak Eğlenceli Aktiviteler

Gösteri ve eğlencenin merkezlerinden biri olan Branson Missouri'ye Work and Travel'a gittiğinizde yapabileceğiniz aktiviteler.

GoPro ile Deli Dolu Bir Work And Travel Macerası!

Lifeguard olarak çalışan bir grup WAT öğrencisinin çektiği eğlence dolu, 10 üzerinden 10 puan alabilecek nitelikte harika bir GoPro videosu sizlerle.

Amerika’da Hayal Gücünüzün Ötesine Geçen 10 Eğlence Parkı

Dünyanın en nadir eğlence araçlarına ev sahipliği yapan parkların en iyilerini bu videoda görebilirsiniz.

Amerikan Rüyasını Yaşayabileceğiniz En Muhteşem 10 Şehir

ABD şehirlerinin bazıları, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri açısından diğerlerine göre daha gezilip görülebilecek niteliktedir. İşte ABD'nin en turistik şehirleri.

Amerika’nın En Önemli 10 Şehir Simgesi

Amerika'da her şehrin kendine özel bir simgesi vardır. Dünyanın her yanından turist çeken Amerika'nın en değerli 10 şehir simgesini burdan izleyin.

Londra’da Çekilmiş 7 Efsane Film

Çıktığı döneme damgasını vuran veya izlenme rekorları kıran, Londra'da çekilmiş en iyi filmleri imdb puanlarıyla birlikte sizler için derledik.

Vancouver’da Çekilmiş 7 Efsane Film

Çıktığı döneme damgasını vuran veya izlenme rekorları kıran, Vancouver'da çekilmiş en iyi filmleri imdb puanlarıyla birlikte sizler için derledik.

Los Angeles’ta Çekilmiş 7 Efsane Film

Çıktığı döneme damgasını vuran veya izlenme rekorları kıran, Los Angeles'ta çekilmiş en iyi filmleri imdb puanlarıyla birlikte sizler için derledik.

Ocean City Maryland’i Hiç Bu Açıdan Görmediniz! Bir de GoPro Drone ile Seyredin.

Amerika'nın en iyi sahillerinden birine sahip olan, Ocean City Maryland'in GoPro Drone ile kuş bakışı videosunu buradan seyredebilirsiniz.

Work and Travel’da Lifeguard’lık Hakkında Her Şey Bu Videoda Var! Kesinlikle İzlemelisiniz.

Work and Travel'da Lifeguard'lar ne iş yapar? Nerelerde konaklar? Nerede çalışır? Günlük yapması gereken işleri nelerdir? İş sonrasında neler yapabilir?

Work and Travel’da Lifeguard Olmak İsteyenlerin İzlemesi Gereken Bir Video

CIEE, lifeguard (cankurtaranlık) olarak çalışan Work and Travel öğrencilerine işleri hakkında bazı sorular soruluyor. Gençler, cankurtaranlığı açıklıyor.

Wisconsin Dells’de Work and Travel Öğrencisinin Eğlenceli Yaz Tatili

Wisconsin Dells'deki, Amerika'nın en geniş su parkında Work and Travel yapan öğrencilerin gündelik yaşantılarını paylaştığı harika bir video.

Tekrar Tekrar İzleyeceğiniz, Soluk Kesici Bir Work and Travel Macerası

Müzeler, eğlence parkları ve ünlü filmlerin çekildiği mekanlarıyla Work and Travel planları yapan herkese ilham ve ders olabilecek nitelikteki video.